Wyposażenie kamperów wypożyczanych w CarGO!

Wyposażenie kamperów wypożyczanych w CarGO! to elementy podstawowe, dzięki którym można w sposób bezpieczny oraz komfortowo odbywać podróż. Wynajmujący mogą również decydować się na wyposażenie uzupełniające. W terminie wypożyczenia każdy pojazd jest sprawdzony a także wysprzątany. W wyposażeniu podstawowym umieszczone są: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza przeciwsłoneczna, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemu sanitarnego, uzupełniona butla z gazem, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego i klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, dodatkowa lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz i kamera GoPro z dodatkami. To ukazuje, że da się komfortowo podróżować o każdej porze roku. Kamper pozwala na większą dozę niezależności.

Wypożyczający zwykle decydują się na przyczepy kempingowe HOBBY i z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy najnowsze, ale też eksploatowane. Wypożyczanie kamperów używanych pozwoli na skorzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na kupno nowego pojazdu. Dodatkowo, proponowany jest serwis, gdy okaże się to konieczne. CarGO! to marka wyznaczająca trendy w kamper wypożyczalnia z uwagi na kilkuletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są przygotowane luksusowo. W efekcie nie tak duża powierzchnia jest nieodczuwalna. Na wąskich, znajdujących się w Europie uliczkach kampery takiej klasy sprawdzają się perfekcyjnie.

Klasa Comfort obejmuje modele dla sześciu osób, cechujące się praktycznym wyposażeniem a także ekonomicznością. Chętnie wynajmują je rodziny z dziećmi. Można również decydować się na modele Prestige. Sa one półzintegrowane, a więc łączą w sobie ergonomię oraz wygodę. Wśród korzyści posiadają: ogrzewanie grawitacyjne czy system klimatyzacji dla części mieszkalnej. Tego typu kampery rekomendowane są dla rodzin i grup znajomych. Dostępna jest też klasa Premium, wyróżniająca się stuprocentowym zaplanowaniem powierzchni przy równoczesnym utrzymaniu wielu korzyści. Wyposażenie w nich to przykładowo: panel solarny, telewizor LED, klimatyzacja dla części mieszkalnej i ogrzewanie grawitacyjne.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like