Produkty spożywcze, które w 100% są w stanie oddać wielowymiarowość wywodzącej się z Włoch kuchni

Marka North Coast zajmuje się przywozem oraz dystrybucją włoskich wyrobów spożywczych. Poza tym, oferowane tutaj jedzenie pochodzi z Francji, Hiszpanii, Grecji a także z Anglii. Oferta zawierająca produkty włoskie oryginalne skierowana jest głównie do tych konsumentów, którzy doceniają najwyższą jakość żywienia. W tej chwili importowane są produkty od 70 czołowych wytwórców markowych. Duża część z nich ma prawo do uzgodnionej na wyłączność sprzedaży na rynku polskim, co podaną ofertę czyni bardziej prestiżową.

Kupujący mają możliwość głównie zaopatrywać się tu w: kawę, produkty świeże, wyroby mrożone a także wino. Konsumenci podzieleni są na wymienione grupy: sklepy wielkopowierzchniowe, sieci sklepów delikatesowych, ponad dwa tysiące sto sklepów zajmujących się sprzedażą detaliczną, ulokowanych w całym kraju a także więcej niż 1800 odbiorców będących właścicielami obiektów gastronomicznych lub hoteli.

Doświadczeni przedstawiciele handlowi zawsze doradzają klientom, na co muszą się zdecydować. Klienci mogą oczekiwać na obsługę oraz przywiezienie asortymentu aż przez 6 dni w tygodniu, z uwagi na to, że North Coast dysponuje własną flotą samochodów dostawczych plus nawiązał współpracę z cenionymi przewoźnikami zewnętrznymi. Na doręczenie można liczyć do 24 godzin po złożeniu zamówienia. Z uwagi na to że w asortymencie znajduje się ponad 3000 propozycji, można kompleksowo wyposażyć swój sklep i spodziewać się, że to, co zamierza się w nim oferować, będzie dostępne u wskazanego dystrybutora.

North Coast oferuje, jakie oddają bogactwo włoskiej kuchni. Punkt sprzedaży rozpoznawalny jest z jakościowych włoskich i wywodzących się z obszaru państw basenu Morza Śródziemnego produktów. Nieprzetworzone produkty zajmują podium. Poświadcza o tym to, iż w North Coast można kupić je pod postacią dobrze przechowywaną oraz w atrakcyjnej cenie.

+Tekst sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 1 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like