Nbot: przełomowe narzędzie dla pośredników nieruchomości

Nbot to przełomowy program dla biur nieruchomości. Z zastosowaniem Nbot uzyskuje się dostęp do wszystkich ogłoszeń prywatnych i agencyjnych, ze wszystkimi zdjęciami a także z telefonami z około 200 witryn. Jest to ogromne źródło wiedzy, które sprawdza się na równi w obsłudze klienta podażowego, jak i poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje. Dołączone do aplikacji lejki sprzedażowe nad wyraz mocno usprawniają proces pozyskania ogłoszeń, a obsługa klienta popytowego przeniesiona jest na bezkonkurencyjny dotychczas pułap.

Tak nowatorskie rozwiązanie jest wyjątkowo pożyteczne. Najważniejsze atuty, jakie wykazuje przegląd ofert prywatnych to: przesyłanie ofert ze wszystkimi fotografiami, z blisko dwustu portali, wgląd do ofert prywatnych i biurowych z telefonami ze wszystkich portali, możliwość szybkiego ustalenia danych kontaktowych do właściciela na podstawie ogłoszenia agencyjnego, poinformowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, bezzwłoczne zaktualizowanie kwot w ogłoszeniach otwartych, natychmiastowe oraz skrupulatne dookreślenie ceny ofertowej mieszkania a także wgląd do propozycji z podanymi ulicami oraz kwestiami szczegółowymi powiązanymi z ogłoszeniem. Jest to więc wszechstronne wyjście, które opiera się na łatwej obsłudze.

Program dla agencji nieruchomości, agentów nieruchomości oraz ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości nie jest udostępniony klientom indywidualnym. Jest zaprojektowany z myślą o profesjonalnym użyciu. Na stronie internetowej programu można dostrzec, jak wyszukiwać i wysyłać oferty. Wiadomości są przekazywane przystępnie, czyli nad wyraz jasno. Wystarczy zarejestrować darmowe konto, by mieć do całości dostęp. Ogłoszenia da się nad wyraz prędko zmienić na swoje i w parę chwil wysłać do zainteresowanych, co wyjątkowo usprawni realizację obowiązków przez agentów nieruchomości.

Agenci nieruchomości mogą też kontrolować, kto oraz w jakiej kwocie reklamuje takie same domy, co pozwoli funkcjonować sprawniej niż konkurenci branżowi. W programie zawarte są wszystkie domy prywatne wystawiane od 2018 roku, a także oferty wystosowane przez agencje. Znaczy to, że zarejestrowany nie ominie jakiegokolwiek ogłoszenia.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 5 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like