Kampery wysokiej klasy wypożyczane w CarGO!

Wyposażenie kamperów CarGO! w momencie wynajmu zawiera rzeczy podstawowe, dzięki którym można w sposób bezpieczny oraz w dogodnych okolicznościach odbywać podróż. Oczywiście, wypożyczający mogą dodatkowo zdecydować się na wyposażenie dodatkowe, zależnie od tego, czego potrzebują. Każdy kamper jest w pełni przyszykowany, czyli sprawdzony i schludny.

W wyposażaniu podstawowym umieszczone są: nadająca się do założenia na zewnątrz markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, uzupełniona butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego, a także klimatyzacja. Wyposażenie uzupełniające stanowić natomiast mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony zimowe, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna, czy kamera GoPro z akcesoriami.

Abstrahując wobec tego od pory roku oraz warunków na drodze można podróżować maksymalnie luksusowo, dokładnie w taki sposób, jak to sobie ktoś zaplanował. I mimo że większość osób jazdę kamperem kojarzy z latem, to zimą również wiele osób tak podróżuje. Kamper pozwoli albowiem na sporą swobodę. Każdy wypożyczający zaś ma innego rodzaju wymagania odnośnie do podróżowania. Zasady wynajmu są za każdym razem w takim razie wyznaczone w sposób spersonalizowany.

Dużą popularnością cieszy się wypożyczenie przeczep kempingowych producenta HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a klienci mogą decydować się na równi na przyczepy nowe, ale też eksploatowane. Wypożyczanie kamperów używanych pozwala na skorzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na zakup nowego kampera. Dla wypożyczających dostępny jest serwis, a obsługa pomoże zainteresowanym dobrać nie tylko wyposażenie dodatkowe, ale też podzespoły zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like