Jak wyselekcjonować idealny hotel dla całej rodziny i czy należałoby wymienić nocleg na kamper?

Wśród miejscowości rozsypanych nad polskim morzem, znajduje się maleńka, ale warta odwiedzenia miejscowość. Spędzając wczasy nad morzem, zajrzyjmy do Dziwnówka. Miejscowość ta położona jest w zachodniej części województwa zachodniopomorskiego, u nasady mierzei Dziwnowskiej, pomiędzy Bałtykiem Zalewem Kamieńskim.

Okolice te znane są z tego, że są tutaj cudownie położone piaszczyste plaże, honorowane za jedne z najczystszych na całym Pomorzu – gadżety kempingowe. Około rozciągają się piękne, sosnowe lasy, co zapewnia charakterystyczny mikroklimat tym okręgom. Przebywanie w tym miejscu ma łagodzące działanie na układ oddechowy człowieka. Spędzając, więc wakacje nad morzem podkurujemy osobisty organizm, łączą jednocześnie przyjemne z użytecznym.

Okolica ta słynie również z wód mineralnych chlorkowo sodowych o niezwykle znaczącym stopniu mineralizacji. Charakterystyczna dla tego miejsca jest położona przy kąpielisku latarnia morska, gdzie mieści się sklep z pamiątkami. Warto wtrącić o takim fakcie, iż kilka lat temu Komisja Europejska zakwalifikowała plażę w tej miejscowości jako spełniającą najwyższe europejskie normy czystości wody. Nie wszyscy nas, wyjeżdżając na wakacyjne wojaże, poszukują miejsc znanych, hałaśliwych oraz modnych. Załatwiając wakacje nad morzem Ci hałaśliwych nas, co chcieliby zaznać zarówno piękna nadmorskich plaż, ale także zaznać ciszy, spokoju i podziwiać ładne krajobrazy, powinni odwiedzać niekolosalna miejscowość nad polskim morzem o mianu Międzywodzie.

Są one położone na wysepce Wolin, we wschodniej części tej wysepki. Kurort ten otoczony jest gigantycznymi lasami, co zapewnia specyficzny, korzystny dla organizmu człowieka mikroklimat. Miejsce to jest jakby zamknięta przed światem enklawa, objęta morzem, wodami zatoki oraz lasem. Spędzając wakacje nad morzem możemy oddać się w tym miejscom takim atrakcjom jak: połów, kąpiele w morzu, sporty wodne. W miejscowości Międzywodzie i okolicy życie płynie jakby wolniej, spokojniej, czuje się sielankę. Jest to wręcz kapitalne miejsce dla ludzi, wypatrujących ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku, powszedniego pośpiechu, gwary.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 4 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like