Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna: Spokój w Głowie

Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna Spokój w Głowie zatrudnia specjalistów ze sporym doświadczeniem, jacy nie tylko poprowadzą terapię, ale też będą edukować społeczeństwo. Rzetelna pomoc skierowana jest do osób mających życiowy kryzys, zmagających się z sytuacją stresującą albo z przeróżnymi problemami natury psychologicznej. Proponowane opcje pomocy w tym miejscu to: psychoterapia indywidualna, psychoterapia par, terapia rodzinna, konsultacje z neuropsychologiem, rozmowy z dietetykiem klinicznym, wsparcie psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tutaj kieruje może oczekiwać na zrozumienie.

Dostępne informacje na temat placówki, certyfikaty kadry oraz opinie dotychczasowych pacjentów opublikowane są na witrynie internetowej. Ponadto na witrynie można również znaleźć sporo informacji w temacie przeróżnych zaburzeń psychicznych. Psycholog to witryna na której systematycznie pojawia się sporo interesujących a także wyjątkowo użytecznych tekstów.

Jeśli ktoś zmaga się z: zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw lub innymi schorzeniami albo problemami, to w takim miejscu znajdzie odpowiednią pomoc. W gabinecie tym odbywa się leczenie nerwicy lękowej, bazująca w głównej mierze na terapii poznawczo – behawioralnej, aby pacjent miał okazję zrozumieć, które procesy umysłowe będą leżały u podstawy albo potęgują pojawiający się u niego strach.

Pacjenci kierujący się do Spokoju w Głowie mogą zdecydować się także na psychoterapię indywidualną lub na psychoterapię grupową. Terapia może zostać stosowana oddzielnie albo w zestawieniu z lekami antydepresyjnymi. Specjaliści z gabinetu mają świadomość, na ile istotna jest pomoc psychologiczna dla rodziny pacjenta. Sprawdzi się w radzeniu sobie z konfliktami wynikającymi z choroby a także pomoże w budowaniu komunikacji w systemie rodzinnym. Tak samo pacjent, ale też jego bliscy mogą dowiedzieć się wszystkiego o chorobie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
(Visited 2 times, 1 visits today)
Dodaj komentarz
You May Also Like